中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Lajme » Kompania News
Kompania News

2018 International FOODTEC India

kohë: 2018-09-11

International FOODTEC India është një nga më të ushqimit profesional makineri dhe paketimin e ekspozitave në Azinë Juglindore. Ajo është e njohur ndërkombëtarisht ushqim dhe teknologji pije të lartë ekspozitë në Anuga FOODTEC. Dega e shoqatës është një platformë për tregti në makineri e ushqimit dhe të tregtisë paketimit mes vendeve të Azisë Juglindore dhe vende të botës.

Në vitet e fundit, India ka zhvilluar në mënyrë aktive në industrinë e përpunimit të ushqimit. Vlera e tregut e përpunimit të ushqimit është 70 miliardë dollarë amerikanë. Kjo është një nga pjesët më të mëdha të Indisë \ 's prodhimit dhe konsumit, dhe është bërë gradualisht në botë \ 's tregu kryesor për makineri të përpunimit të ushqimit. Si një hap të rëndësishëm për Goldcheer për të eksploruar tregun ndërkombëtar, ne gjithashtu do të marrin pjesë në këtë ekspozitë për të lejuar më shumë konsumatorë di cilësinë dhe shërbimin e Goldcheer.

Mirë se vini në stendat tona!

Booth ynë:Hall6, V10

kohë:September27 ~ 29,2018

Adresë:Bombay Exhibition Center

Na kontaktoni

  • Tel: +86-21-69518159
  • Fax: +86-21-39532060
  • Mobile: +8618221026068
  • Whatsapp: +8618221026068
  • WeChat: +8618221026068
  • Email: sales@gc-machinery.com
  • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu