中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Lajme » Kompania News
Kompania News

2018 Ekspozita Uzbekistan Botëror i Ushqimit

kohë: 2018-04-11

Siç e dimë të gjithë, industria ushqimore është një nga industritë më të shpejtë në rritje në ekonominë kombëtare. kohët e fundit, në mënyrë të hapur më tej tregun ndërkombëtar, Goldcheer shkoi në Uzbekistan për të marrë pjesë në ekspozitën më të madhe të industrisë ushqimore vendi i \ 's - Ekspozita Uzbekistan International Food. Për zhvillimin me shpejtësi të lartë të platformës industrinë ushqimore ndërkombëtar solli teknologji të përparuar, makineri e ushqimit dhe pajisje të plotë linjë.

Në vend ekspozitë, Goldcheer ka dhënë vizitorëve me konsultime para kabinë të Goldcheer me shërbime të cilësisë së lartë dhe zgjidhje profesionale dhe të personalizuar. Duke ditur nevojat e klientëve dhe duke fituar njohje në treg është një ndjekje e vazhdueshme e Goldcheer. Me punën e papaguar të shitjes arritur nga tregjet e mëdha, Goldcheer është e angazhuar për të përmbushur angazhimin e saj për klientët me kuptimin e saj të fortë të përgjegjësisë dhe misionit.

Aktive ecur përpara, ndjekur risi, tejkaluar ndjekje, dhe duke përparuar më tej, Goldcheer shikon përpara për të punuar me ju në 2018 për të krijuar sukses!

Na kontaktoni

  • Tel: +86-21-69518159
  • Fax: +86-21-39532060
  • Mobile: +8618221026068
  • Whatsapp: +8618221026068
  • WeChat: +8618221026068
  • Email: sales@gc-machinery.com
  • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu