中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » Pa mikrobe makinë Mbushja
Pa mikrobe makinë Mbushja
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031211407_989.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031211650_335.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031211707_450.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031211723_450.jpg
 • Pa mikrobe Plotësimi Machine
 • Pa mikrobe Plotësimi Machine
 • Pa mikrobe Plotësimi Machine
 • Pa mikrobe Plotësimi Machine

Pa mikrobe Plotësimi Machine

Përshkrim:

aseptike mbushës është i aplikueshëm për mbushje pa mikrobe të tul frutash, paste fruta dhe fruta jam koncentrohen, Qumështi domate paste tilla, Strawberry paste, paste blackberry, karrota paste, bukuroshe paste, kajsi paste, paste qepë, djegës paste. Filler mikrobe është me dy lloj një kokë mbushje dhe kokat e dyfishtë mbushje.

 

Kreu mbushjes mund të jetë një ose dy në përputhje me kapacitetin e kërkuar

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

GC-AF-1

GC-AF-2

kapacitet

1-3t / h

3-10t / h

Plotësimi kokë

1

2

pushtet

1.5kw

3kw

konsumi avull

100kg / h

200kg / h

dimension

1400x1200x2600mm

2400x1200x2600mm

(1) aseptike mbushës është e përbërë nga të sistemit të kontrollit, kreu mbushje, darë qese hundë fikse, kapak hapjes darë, kapak darë të ngushtë, dritare inspektimit dhe platforma ngritëse.

(2) kontroll PLC automatik, prekni ekranin për të bërë vendosjen parametër,

(3) Vëllimi mbushjen e qese është e kontrolluar nga metër importuar rrjedhës së apo sensor elektrike peshon. Ajo është e ndarë nga kjo ofertë. ajo është e lidhur me sterilizator, Kur ai arrin volumin vendosjen, mbushje automatike mund të nënshkruajnë kapakun automatikisht

(4) Dhoma mbushjes mund të mbajë pa mikrobe temperature95 ℃ për të garantuar mjedisin pa mikrobe gjatë procesit të mbushjes.  

(5) Sterilizator kapakun & hundëz e qese dhe Dhoma mbushjen me anë të spërkatje me avull.

(6) Plotësimi kokë, elektrik sistem automatik peshë sensor; Sistemi i kontrollit e sterilizues, pastrim; Sistemi i ndarë automatike cila lidhet me pajisjen PIK; Sistemi i vetë-diagnostikimi; Panelet e kontrollit është OP dhe PLC cilat mund të realizojë transportohen materiale, sinjal konvertimit. Komponenti i kontrollit është SIEMENS.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu