中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » Fruit Processing Machine
Fruit Processing Machine
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030215543_933.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030223005_948.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030223018_784.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030223036_759.jpg
 • Brez lëng frutash ndërmerr masa
 • Brez lëng frutash ndërmerr masa
 • Brez lëng frutash ndërmerr masa
 • Brez lëng frutash ndërmerr masa

Brez lëng frutash ndërmerr masa

Përshkrim:

Kjo makinë vlen të frutave dhe perimeve ekstraktin e Apple, dardhë, domate, qepë, speca, mollë, dardha, luleshtrydhe, manaferra me normë të lartë juicing.

 

1.Përdoret gjerësisht në projekt, inxhinieri, dhe pirja e alkoolit, niseshte, ushqyer dhe të tjerë produkte gjysëm-të gatshme të minierave ngurta, të lëngshme ndarje, por gjithashtu mund të përdoret industriale humbje trajtimit të ujit, mustardë desalination ujit dhe kushtet e tjera të punës;

2.pajisje accessory janë përdorur produkte kryesisht të huaj brand-name, qëndrueshme dhe të besueshme;

3.Vazhdueshëm të punës automatike, ajror kontrollit qese me, korrigjim, presion, kontrollin e frekuencave;

4.Plotësisht automatike sistem pastrimi CIP automatikisht. pa operacion manual kështu që është i përshtatshëm;

5.energji, ujë të pastër nga rrjeti hark me filtra, riciklimi;  

6.Në varësi të kushteve operative, pastrimi pompë me vertikale pompë multi-fazë, vidë të vetme, Pompat centrifugale janë në dispozicion.

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

DYJ-3

DYJ-5

DYJ-10

DYJ-20

kapacitet

3

5

10

20

Filter shpejtësi rrip (m / min)

8

8

8

8

shpejtësi kryesor makinë (r / min)

0-5

0-5

0-5

0-5

Host Fuqia (kw)

3

3

4

5.5

Flushing pushtet pompë (kw)

15

15

15

15×2

Flushing rrjedhjen pompë (T / h)

16

16

16

16×2

kreu pompë Flushing (m)

165

165

189

189×2

Fuqia zbaticë pompë (kw)

3

3

3

4

kreu zbaticë pompë (m)

20

20

20

20

fuqia pëlhurë rul (kw)

0.18

0.18

0.25

0.37

konsumi Air (M3/min)

1

1

1

1

presionin e ajrit (MPa)

0.7

0.7

0.7

0.7

Feed lartësi gji (mm)

1.9

1.9

2.0

2.0

Shtypur Madhësia rrip (mm)

10500×800

12040×1200

14320×1750

17300×2500

madhësia host (mm)

4000×1800×2505

4000×2000×2505

5000×2500×2505

5400×3380×2505

pesha pajisje( kg)

3500

4200

5800

6500

(1) Shkalla e vetme përdorimi i 70-75% me lëng, dy seri makinë përdor një të jepnin të integruar lëng deri në 95%;

(2) me pajisje automatike larje presion të lartë;

(3) për materialin pa dëme, nuk mbajnë deri me.

(4) duke përdorur rrjetë klasën ushqim najloni, blu, lëng filter, rezistencë të mirë veshin, dhe auto-korrigjim;

(5) kushineta importuar struktura anti-korrozioni;

(6) sistemet automatike elastike të kondicionuar, kontrollit pneumatik, ekran dixhital;

(7) lëngje sistem automatik konvergjencë.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu