中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » sterilizator
sterilizator
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031171144_492.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031171538_983.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031171551_737.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031171625_515.jpg
 • Shishe Reverse sterilizator
 • Shishe Reverse sterilizator
 • Shishe Reverse sterilizator
 • Shishe Reverse sterilizator

Shishe Reverse sterilizator

Përshkrim:

Ajo është përdorur kryesisht për të bëj shterp shishe gojë e një sipërfaqe të brendshme të kurorëzon shishe PET pas mbushur me lëng dhe pije çaj. Kjo pajisje kryesisht përbëhet nga përcjellë sistemin zinxhir, shishe përmbysur sistemi zinxhir, shishe mbështetje përmbysur udhëzuese shufrën. Ajo mund të bëj shterp dhe të rivendosur automatikisht; gjatë sterilizimit, shishe gojë dhe sipërfaqja brenda kapele mund të sterilizuar me temperaturë të lartë të materialit në shishe PET, pa ndonjë burim tjetër të ngrohjes, kështu që ajo mund të kursejnë energji. Makinë është bërë tërësisht nga SUS304 çelik inox, pamja e bukur dhe operacion i përshtatshëm. 

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

Lloji shishe

PET

madhësia shishe

Maxφ76mm

lartësi shishe

max 250mm

përpunimi i kapaciteteve

1000-36000 BPH

sterilizues kohë

15~ 45 s

furnizimi me energji elektrike

380v, 3p, 50hz

(1) Vazhdimisht shishe zinxhir reverse sterilizator është projektuar me thithjen e teknologjisë së procedurave të njëjta nga makinë të modelit të huaj.

(2) përcjellë të qëndrueshme pa lëkundje dhe duke kërcyer.

(3) Këndi shishe ligët është jo më shumë se 93 Shkalla në të efektivitetit pasigurt plotë.

(4) përcjellë pa probleme, formë të bukur dhe pak zhurma etj 

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu