中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » Mund të mbushje automatike
Mund të mbushje automatike
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031211852_371.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031213426_300.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031213443_494.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031213504_400.jpg
 • Mund Plotesimi Machine
 • Mund Plotesimi Machine
 • Mund Plotesimi Machine
 • Mund Plotesimi Machine

Mund Plotesimi Machine

Përshkrim:

ai është i përshtatshëm për mbushjen e çdo lloje të salcë, si domate paste, paste piper dhe të gjitha llojet e frutave paste në kontejnerë të tipit tin.

 

Kombinimi Makinë është i fortë në përgjithësi, Hapësira e zënë të arsyeshëm, të vogla në madhësi, Shfaqja fine, operacion të qetë pa dridhje, mbushje të sakta, rregullim të lehtë dhe kështu me force. Cilindër pistoni pistoni dhe-edge pune preciously dhe ata janë bërë durably për këtë qëllim të veçantë. material ndihmëse sistem përzierjen; 3 pikat e kontrollit të nivelit të lëngshme, konvertimit të frekuencave dhe rregullim shpejtësi, mbrojtja e tins gjatë  procesi, shpejtësi të lartë dhe shpejtësi të ulët rregullim automatik dhe pajisje të vetë-kontrollit.

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

Modle

DGJ1204

DGJ2406

DGJ3608

Numri i kokës mbulimi

4

6

8

Numri i mbushjes  kokë

12

24

36

mund Lartësia

39-160mm

39-160mm

39-160mm

mund Diametri

Φ52-99mm

Φ52-99mm

Φ52-73mm

Plotësimi Capability

70-850G

70-850G

70-450G

Kapaciteti i prodhimit

80-200(b / min)

80-400(b / min)

80-600(b / min)

pushtet

5.5KW

7.5KW

11KW

peshë

4000kg

5800kg

6880kg

dimension

2800×1600×1900mm

3214×2104×1900mm

3650×2150×2200mm

Kombinimi Makinë është i fortë në përgjithësi, Hapësira e zënë të arsyeshëm, të vogla në madhësi, Shfaqja fine, operacion të qetë pa dridhje, mbushje të sakta, rregullim të lehtë dhe kështu me force. Cilindër pistoni pistoni dhe-edge pune preciously dhe ata janë bërë durably për këtë qëllim të veçantë. material ndihmëse sistem përzierjen; 3 pikat e kontrollit të nivelit të lëngshme, konvertimit të frekuencave dhe rregullim shpejtësi, mbrojtja e tins gjatë  procesi, shpejtësi të lartë dhe shpejtësi të ulët rregullim automatik dhe pajisje të vetë-kontrollit.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu