中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Rast
Rast
 • Domate Paste PAKETIMI LINE NË AFRIKA

  Domate Paste PAKETIMI LINE NË AFRIKA

  Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. përfunduar me sukses projektin e domate paste linjës paketim në Afrikë. Në teknologji dhe pas shitjes shërbimi, Ne fituar falënderim nga konsumatorët.

 • MANGO koncentroheni tul PROJECT NË AFRIKA

  MANGO koncentroheni tul PROJECT NË AFRIKA

  Shanghai Goldcheer Machinery Co, Ltd specializuar në projektim, Linja prodhim dhe instalim koncentrohen pulpë mango prodhimit, kemi sjellë lehtësi për konsumatorët.

 • SISTEMI chilling verë Uzbekistani

  SISTEMI chilling verë Uzbekistani

  Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. është një prodhues të teknologjisë së lartë i performancës makineri të përpunimit të ushqimit. Ne furnizuar sistemin cenuese të verës për të Uzbekistanit.

 • ELEKTRIK NGROHJE EMULSIFICATIN TANK për Irakun

  ELEKTRIK NGROHJE EMULSIFICATIN TANK për Irakun

  Shanghai Goldcheer Machinery Co, Ltd instaluar elektrike tank ngrohje emulsioni për konsumatorët me sukses.

 • Australian Paste tharëse Projektet

  Australian Paste tharëse Projektet

  tregu Australian - Goldcheer ka korrur rezultate të pasur

 • MILK FTOHJE TANK për Meksikë

  MILK FTOHJE TANK për Meksikë

  Shanghai Goldcheer Machinery Co, Ltd përfundoi tank ftohës qumështit. Shpërndarjen në kohë!

 • Double-Layer Uji Bath Sterilizimi dhe pije freskuese makinë për Izraelin

  Double-Layer Uji Bath Sterilizimi dhe pije freskuese makinë për Izraelin

  kohët e fundit, GOLDCHEER Machinery përfunduar një double-layer sterilizimi dush me ujë dhe makinë frigorifer për pajisje Izraelit customers.This është projektuar nga fabrika tonë duke iu referuar teknologjinë më të përparuar në botë procesit. Ajo është paraqitur me funksione të tilla si funksion automatik running, Aftësia e vazhdueshëm të punës, efekt të mirë sterilizues.

 • SPRAY LLOJI përgjigje PROJECT në Indian

  SPRAY LLOJI përgjigje PROJECT në Indian

  Goldcheer siguron konsumatorët indianë Spray lloj retort.Cooperation thelluar më tej.

 • Përqendruar projektet e ujit kokosit për Filipinet

  Përqendruar projektet e ujit kokosit për Filipinet

  Goldcheer ofron klientëve Filipine me ujë të koncentruar kokosit për të vetme-kreu mikrobe mbushje makinë, për të siguruar konsumatorët për të dorëzuar të cilësisë dhe sasisë së produkteve dhe pajisjeve, marrëveshjet Goldcheer koordinimit qendra e prodhimit, Mbrojtja e rregullt të detyrave të prodhimit.

 • Pasta Chiller për në Australi

  Pasta Chiller për në Australi

  Goldcheer Pasta Chiller Për dorëzim Australi

shtëpi i mëparshëm 1 2 tjetëri fundit - Total 16 1 të dhënat faqen e tanTotal / Total 2 10 per faqe
Rast

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu