中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » tank Stainless steel
tank Stainless steel
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031221841_119.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031222415_542.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031222445_487.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031222522_414.jpg
 • emulsification Tank
 • emulsification Tank
 • emulsification Tank
 • emulsification Tank

emulsification Tank

Përshkrim:

Tank qeth emulsification me shpejtësi të lartë është pajisje më të përparuara përzierjen në brendësi. Ajo ka qenë përdorur gjerësisht në fushën e qumështit, pije, dhe ushqim. Shpejtësi të lartë tank qeth emulsification ne prodhojmë miratojë teknologji të përparuar të importuara, dhe është paraqitur e strukturës unike përzierjen, dhe funksionin e shtypur. Struktura kompakte e rotorit dhe statorit të siguruar lëndën e parë do të jetë prerë me shpejtësinë e qindra mijë në minutë,  tank të lartë qeth emulsification është pajisje të përparuara përzierjen përdorur gjerësisht në qumështit, pije dhe industri ushqimore.  

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

vëllim(L)

diametër të jashtëm(mm)

 lartësi(mm)

fuqia motorike(kw)

shpejtësia me motor(r / min)

GCRH-500

500

800

2140

7.5

2900/1440

GCRH -1000

1000

1050

2380

11

2900/1440

GCRH -1500

1500

1180

2450

15

2900/1440

GCRH -2000

2000

1340

2760

18.5

2900/1440

GCRH -3000

3000

1540

2870

22

2900/1440

(1) Emulsifications tank është e përbërë nga rotorit dhe statorit. në pune, kreu emulsification hedh materiale të statorit nga qendra e rotorit në një shpejtësi të lartë. Pastaj material do të sheared, u rrëzua dhe grimcuar nëpërmjet pastrimin veshje ndërmjet rotorit dhe statorit. Ajo integron funksionet e përzierjes, emulsification, homogjenizimit, shpërbërja e shtypur.

(2) Lehtë për të vepruar, përshtatshëm për përdorim.

(3) strukturë: lloj Single-shtresë, tipit double-layer me ruajtjen e nxehtësisë, tank xhaketë.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu