中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Lajme » Kompania News
Kompania News

Të përqëndrohet në cilësinë, Krijo një ardhme më të mirë

kohë: 2018-10-18

Në mes të pushimeve të Ditës Kombëtare, për të siguruar cilësinë e konsumatorëve \ 'produkteve dhe garanci kohën e dorëzimit, Goldcheer bërë marrëveshje të përgjithshme dhe të kryer detyrat e prodhimit në mënyrë të rregullt. kohët e fundit, Goldcheer \ 's linjë prodhimi jam ka përfunduar zyrtarisht dhe offline. Ajo u dërgua me sukses në Uzbekistan. Është raportuar se pajisja mund të përfundojë të gjithë procesin e pastrimit fruta të freskëta nga përpunimi në përpunimin dhe shisheve.

Në vitet e fundit, Goldcheer ka fituar afirmimin e tregut me ndikimin e saj markë, cilësi të shkëlqyera dhe të shërbimit të plotë, dhe të dy tregjet e brendshme dhe të huaj kanë arritur performancë të mirë të shitjes. Goldcheer është e angazhuar për të përmbushur angazhimin e saj për klientët me kuptimin e saj të fortë të përgjegjësisë dhe misionit. Ndërsa në përmirësim të vazhdueshëm të cilësisë së produktit, ajo përpiqet për të përmbushur misionin historik të industrisë së përpunimit të ushqimit.

Na kontaktoni

  • Tel: +86-21-69518159
  • Fax: +86-21-39532060
  • Mobile: +8618221026068
  • Whatsapp: +8618221026068
  • WeChat: +8618221026068
  • Email: sales@gc-machinery.com
  • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu