中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » Fruit Processing Machine
Fruit Processing Machine
 • /img / fruit_brush_washing_machine.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030195524_256.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030195536_390.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030195546_625.jpg
 • Fruta Brush Washing Machine
 • Fruta Brush Washing Machine
 • Fruta Brush Washing Machine
 • Fruta Brush Washing Machine

Fruta Brush Washing Machine

Përshkrim:

Fruta makinë furçë larëse është përdorur kryesisht për larjen e frutave të tilla si portokalli, mango, Apple dhe rrënjë perime të tilla si karrota, patate etj. Produktet janë të pastrohen thellë nga furçë dhe pajisje llak e ujit.

 

makinë larëse furçë përbëhet nga motorike, pompë uji, përkrahës, furçë, mbeturinave tuba spërkatje, Fruta dhe perime janë të larë nga furçë dhe deklamuar ujit spërkatje. Uji del nga daulle e rradhës mund të riciklohen pas filtrohet.  

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

t Kapaciteti / h

kw fuqia

mm Dimensioni

GC-MQ-2

1-2

3.3

3000x1200x1850

GC-MQ-5

3-5

4.5

4000x1400x2000

GC-MQ-10

6-10

5.2

5000x1600x2500

GC-MQ-15

11-15

6

6000x1900x2800

GC-MQ-20

15-20

7.4

7200x1900x2800

(1)i përshtatshëm për larje e frutave dhe perimeve;

(2)Uji mund të ripërdoren pas filting.

(3)Me ashensor dhe llak kokë të, lehtë për t'u lidhur me procesin e ardhshëm

(4)Ajo mund të jetë projektuar në bazë kërkesave të ndryshme.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu