中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » Fruit Processing Machine
Fruit Processing Machine
 • /img / fruit_crusher.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030200926_501.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030200937_414.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030201036_693.jpg
 • fruta Crusher
 • fruta Crusher
 • fruta Crusher
 • fruta Crusher

fruta Crusher

Përshkrim:

polic fruta është përdorur kryesisht për dërrmuese të frutave dhe perimeve si domate, qepë, mollë, piper, luleshtrydhe, karrota etj.

 

polic fruta përbëhet i mbuluar anësor, teh fluturues, sitë, trupi makinë dhe gisht etj. E gjithë makinë është e përbërë nga materiale të ushqyerit plesht, mbuluar side, trupi makinë, gisht, vend duke, motor, frame makinë dhe material shkarkimi plesht, etj.

 

Motori do të përzënë boshtin me një shpejtësi konstante të rrotullohen me një palë të pulleys. Gisht është instaluar me fluturon brisk për rotacion me shpejtësi të lartë. Materialet bjerë në materiale të ushqyerit plesht nëpër mekanizëm ngritjeje dhe janë shtypur nga teh fluturues rradhës me shpejtësi të lartë. Për shkak të funksionit të forcës centrifugale, materialet do të bjerë në storage tank nga sitë me vrima bel-formë, dhe më pas do të transferohet në procedurën tjetër nga pompë dorëzimit.

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

t Kapaciteti / h

kw fuqia

mm Dimensioni

GCCM-3

1-3

3

1500x800x1800

GCCM-5

5

4

1500x800x1800

GCCM-10

10

5.5

1500x900x1800

GCCM-15

15

7.5

1600x900x2200

GCCM-20

20

11

1600x1000x2400

(1)Struktura është çekiç lloj fetë kështu polic nuk mund të dëmtojë farën dhe të garantojë ngjyra dhe shije.

(2)Mbyllur formë tip plesht projektim për të shmangur splashing e materialit i cili mund të bëjë dëshirë e fortë materiale në mënyrë adekuate.

(3)Makinë shkon stabilitetin dhe të lehtë për të vepruar. Materiali është çelik inox dhe me sipërfaqe të përsosur, të fortë dhe të qëndrueshme.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu