中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » Fruit Processing Machine
Fruit Processing Machine
 • /img / fruit_destoner_.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030201925_117.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030201936_778.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030201947_467.jpg
 • fruta destoner
 • fruta destoner
 • fruta destoner
 • fruta destoner

fruta destoner

Përshkrim:

Destoner Fruta është përdorur kryesisht për të lëvizur gurin e frutave të tilla si kajsi, bukuroshe etj , që është makinë kyç në përpunimin tul frutash linjë.

 

De-stoner heq gurin papritur nga frutat nga dy rollers (e ka dhëmbë në sipërfaqe, dhe tjetri është bërë prej gome) të cilat janë mbajtur me një hendek të caktuar në mes të. Hendeku mes dy rollers është projektuar sipas funksion dhe dimensionin e frutave të ndryshme.

 

Frytet bien poshtë në rollers nga procedurën e mëparshme dhe më pas janë presion të hendekut nga një pjatë e cila lëviz lart e poshtë. Të dy rollers rrotullon në drejtim të kundërt dhe shumica e mishit është ngritur për hendekun e dhëmbëve në rul ndërkohë gurët janë shtypur në rul stretchy.

Mishi në mes të dhëmbëve në rul do të gërvishtem pastaj nga një furçë. Guri ende me disa mish mbi të do të lahen prapambetur nga rondele Stoner.

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

t Kapaciteti / h

kw fuqia

mm Dimensioni

GCDS-2

1-2

5.5

970x925x1225

GCDS-5

5

7.5

1500x1100x1300

GCDS-10

10

11

2100x1400x1700

GCDS-15

15

15

2400x1400x1700

GCDS -20

20

18.5

2700x1400x1700

(1) Korniza e jashtme është ngjitur plotësisht, kështu që ka ngurtësi të mirë me pak tronditje

(2)Porti shkarkimi është e montuar me një portë e lidhur me lojë, kështu që është e thjeshtë për të çmontimit dhe të mblidhen dhe të pastër.

(3)Të gjitha bërë prej çeliku inox 304

(4Destoner mund të auto pastrohen nga spërkatje me ujë nga pikat multi.

(5) Destoner mund të jetë ngritur në një linjë të përpunimit të punojnë së bashku me makinë të tjera të përpunimit.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu