中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » vakum aparat avullimi
vakum aparat avullimi
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031163640_190.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031163838_366.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031163849_903.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031163858_918.jpg
 • Fruta Jam vakum aparat avullimi
 • Fruta Jam vakum aparat avullimi
 • Fruta Jam vakum aparat avullimi
 • Fruta Jam vakum aparat avullimi

Fruta Jam vakum aparat avullimi

Përshkrim:

aparat avullimi Fruta jam vakum është i zbatueshëm për ngrohje të ndjeshme, material të lartë të trashë, si domate paste, mango pure, gujava pure, pasion pure frutash, pure ferrë dhe pure frutash të tjera.

Ajo mund të në temperaturë të ulët përqendrimit të vazhdueshëm nën vakum. Mainframe është i përbërë nga ngrohës, evaporating dhomë, spërkatës hidraulike, multi-nivelit të tank ujë çezme, rrethore pompë jashtë-ushqim dhe platformë operacion.

 

temperaturë të ulët e bën produktet fund kanë ngjyrë më të mirë, aromë dhe ushqimin.

Produkte të ushqyerit, kontrollit të temperaturës, produktet e kontrollit Brix, ftohje shkarkimi i ujit është i kontrolluar automatikisht në tërësi dhe kontrollin manual veç e veç.

 

Kornizë kryesore është e përbërë nga ngrohës, evaporating dhomë, pompë multi-nivel, rezervuari i ujit, rrethore pompë jashtë-ushqim dhe platformë operacion.

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

NO.

kapacitet

(Ton / ditë) 

evaporating

kapacitet

(Kg / h) 

Elektricitet

Konsumi

(kW / h) 

ujë

Konsumi

 (t / h) 

konsumi avull

 (kg / h) 

1

150

5300

105

150

2120

2

300

10560

190

300

4300

3

400

13800

197

400

5600

4

500

17280

205

500

7200

5

600

20700

380

600

8300

6

800

27600

394

800

11500

7

1000

34560

410

1000

14000

8

1200

41400

591

1200

17000

9

1500

51840

615

1500

23800

(1) Sistemi Tërësia ka dizajn të arsyeshme dhe të bukur, operacion të qëndrueshme, efikasitet të lartë, kursimit të energjisë dhe konsumi avull tërheqje.

(2) raporti i madh përqendrim, detyruar lloji qarkullojnë, të cilat mund të bëjnë materialet e viskozitetit të madhe të lehtë rrjedhin dhe zhduket dhe shkurton kohën përqëndruar.

(3) Dizajn të veçantë mund të bëjë modifikime të efekteve të lehtë për të realizuar prodhimin e produkteve të ndryshme.

(4) temperaturë të ulët avullimi. Sasia e nxehtësisë mund të përdoret plotësisht. Ngrohja e materialeve është i ngrohtë, kështu që është e aplikueshme për përqendrimin e ngrohjes materialeve të ndjeshme.

(5) Pas detyruar që qarkullojnë, aparat avullimi është ndezur në mënyrë të barabartë në tub me koeficientin e transferimit të ngrohjes të lartë për të parandaluar ndodhjen e "muret e thatë".

(6) Materialet dhe lëngjet janë të ndara pas hyrjes në ndarës. Efekti i ndan është përmirësuar në masë të madhe, dhe kjo është fleksibël për të vepruar.

(7) pajisje Tërësia është mjaft kompakt dhe zë sipërfaqe të vogël. Layout është e thjeshtë dhe i rrjedhshëm, të cilat janë tendenca e pajisjeve evaporating zhvillimit.

(8) Pajisja është e materialeve të vazhdueshme gji dhe dalje. Niveli lëngshme dhe përqendrimi i nevojshëm mund të kontrollohet automatikisht.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu