中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » Fruit Processing Machine
Fruit Processing Machine
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030210022_814.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030210148_345.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030210200_304.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030231716_322.jpg
 • Fruta pulping Machine
 • Fruta pulping Machine
 • Fruta pulping Machine
 • Fruta pulping Machine

Fruta pulping Machine

Përshkrim:

Kjo makinë fruta pulping është bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë 304. Pajisja është i zbatueshëm për agrume, domate, qepë, spec djegës, luleshtrydhe, ferrë dhe të tjera materiale enzimat preheated pas rrahje dhe ndarjes plazma shllak.

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

t Kapaciteti / h

pushtet

mm Dimensioni

GCDJ-3

1-3

7.5

1200x800x1600

GCDJ-5

5

18.5

1500x1000x1600

GCDJ-10

10

22

2400x1200x1800

GCDJ-15

15

30

3000x1200x2400

GCDJ-20

20

37

3500x1200x2400

(1) Makinë sjell në teknologji të përparuar të huaj dhe miraton rruga e vetme strukturës së dyfishtë / ekran kon. Ajo mund të parandalojë bllokojë ekranin.

(2) Ajo ka një efekt të mirë e ndan lëng dhe i poshtër. Ekrani është miratuar nga materiale fërkimi-provë dhe ka një jetë të gjatë.

(3) Nuk është një tank tampon në fund me kontrollues të nivelit të lëngshme. Ajo mund të arrijë kontroll të vazhdueshëm në linjë për të përcjellë materialin shpërndarë edhe në flotacion.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu