中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » Fruit Processing Machine
Fruit Processing Machine
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030200007_883.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030200222_182.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030200236_728.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030200249_544.jpg
 • Fruta Sorting Machine
 • Fruta Sorting Machine
 • Fruta Sorting Machine
 • Fruta Sorting Machine

Fruta Sorting Machine

Përshkrim:

Makinë automatike sorting Fryti është i përshtatshëm për klasifikim e agrume, domate, mango, karotë, mollë, luleshtrydhe, ferrë, qepë, spec djegës, dhe frutave dhe perimeve të tjera.

 

Fruta sorting makinë përbëhet nga struktura, reducer motor, rul ose klasa e ushqimit plastike zinxhir.  

Fruta dhe perime mund të bie lirisht në rul nga rotacionit dhe revolucionit projektim. Fruta dhe perime mund të jetë më sanitare dhe të pastër me kohë të dytë llak pastrimin e.

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

t Kapaciteti / h

kw fuqia

mm Dimensioni

GCSM-3

1-3

1.1

3000x800x1400

GCSM-5

5

1.5

3500x1000x1400

GCSM-10

10

2.2

4500x1200x1400

GCSM-15

15

3

5500x1300x1400

GCSM-20

20

3.8

6000x1400x1400

(1)Me cilësi të lartë çelik inox 304

(2)Metoda e përcjellë: rul Stainless çeliku ose klasën e ushqimit zinxhir plastike nga përshtatur;

(3)pajisje të ujit spërkatje dhe ujë mbledhjen anije nga përshtatur;

(4)fruta mbeturinave mbledhjen sistemin duke përshtatur;

(5)Shpejtësia motor është e rregullueshme.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu