中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » Fruit Processing Machine
Fruit Processing Machine
 • /img / tomato_paste_production_line-80.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030111335_159.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030111357_175.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030111707_357.jpg
 • Fruta Washing Machine
 • Fruta Washing Machine
 • Fruta Washing Machine
 • Fruta Washing Machine

Fruta Washing Machine

Përshkrim:

Fruta makinë larëse është përdorur kryesisht për larjen e domates, mango, gujava, fruti i pasionit, mollë, dardhë, portokall, karotë, kastravec etj. Ajri i gjeneruar nga ventilator mund të bëjë rrotullën e ujit të vazhdueshme për të bërë fruta dhe perime të thellë pastrimi. Ka Pompë uji që bëjnë qarkullojnë ujë për të marrë efektin më të mirë të pastër.

 

Makinë Fruta larëse është të përbëhet nga rezervuar uji, ventilator, Ashensor. Ashensori mund të bëhen prej zinxhirit ushqimor klasën plastike ose lloj çeliku inox. Pajisja spray uji është në dispozicion sipas kërkesës ndryshme.

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

kapacitet (T / h) 

pushtet (kw)

dimension (mm) 

GCFX-3

1-3

2.95

2500x800x1600

GCFX-5

5

3.7

3000x1200x1600

GCFX-10

10

9.9

3500x1400x1600

(1)i përshtatshëm për larje e frutave dhe perimeve;

(2)Uji mund të ripërdoren pas filting.

(3)Me ashensor dhe llak kokë të, lehtë për t'u lidhur me procesin e ardhshëm

(4)Ajo mund të jetë projektuar në bazë kërkesave të ndryshme.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu