中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Lajme » Kompania News
Kompania News

Lajme te mira! Goldcheer Pasta Chiller Për dorëzim Australi

kohë: 2017-06-30

  Quality vë zhvillimin, forca hedhur brand.On rrugën e përpunimit të ushqimit zhvillimit profesional markë makineri,Goldcheer gjithmonë i përmbahet cilësinë e jetësore tonë të frymës sipërmarrëse,me një përvojë të çmuar menaxhimit, produkte me cilësi të lartë, dhe për të përmirësuar pas shitjes shërbimi, dhe vazhdimisht për konsumatorët vendas dhe të huaj për të siguruar cilësi të shkëlqyera për përpunimin e ushqimit pajisje.

  kohët e fundit, Goldcheer ka një ri-bashkëpunimin me klientët Australian,dërgesa e dytë për frigoriferët e saj. E kombinuar me kërkesat e fundit të klientit, pajisjet ftohje, qoftë në cilësi ose dizajn, janë më në dysheme, në krahasim me eksportin e parë të pajisjeve, pastruar më i përshtatshëm, ftohje më të mirë, struktura kompakte, Kontabiliteti për hapësirë, më shumë në përputhje me kërkesat e përditshme të konsumatorëve.

  Më cilësinë e një produkti të biznesit, markë më të famshme, vitalitetin e saj është më e fuqishme, më shumë në gjendje të lulëzojë. Goldcheer ka përvojë në treg për më shumë se 10 vjet në markë, fituar besimin e klientëve tanë, ne gjithmonë t'i përmbahen të cilësisë së parë, dhe kjo është edhe një kontribut për zhvillimin e vazhdueshëm dhe zgjerimin e themelimit, por edhe ndjekje tonë të vazhdueshme e qëllimit.

Na kontaktoni

  • Tel: +86-21-69518159
  • Fax: +86-21-39532060
  • Mobile: +8618221026068
  • Whatsapp: +8618221026068
  • WeChat: +8618221026068
  • Email: sales@gc-machinery.com
  • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu