中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Lajme » Kompania News
Kompania News

Invitation--- 2017 International FOODTEC India

kohë: 2017-07-15

Si një platformë jashtëzakonisht me ndikim për industrinë e përpunimit të ushqimit indian, ekspozita jo vetëm që lehtëson shkëmbimin e industrisë në këtë ekspozitë, por gjithashtu tregon zhvillimin e ardhshëm të industrisë indiane e përpunimit të ushqimit.

Si një hap i rëndësishëm në tregun ndërkombëtar, ne do të bashkohet me këtë ekspozitë në gusht. Ne gjithashtu do të tregojnë klientët tanë vendas dhe të huaj të cilësisë më të mirë dhe të shërbimit si udhëheqës i makinerive të përpunimit të ushqimit në familje.

Mirë se vini për të vizituar stendat tona.

kohë: gusht 21-23, 2017

vend:Pragati Maidan, New Delhi, Indi

kabinë:H71, sallë 10


Na kontaktoni

  • Tel: +86-21-69518159
  • Fax: +86-21-39532060
  • Mobile: +8618221026068
  • Whatsapp: +8618221026068
  • WeChat: +8618221026068
  • Email: sales@gc-machinery.com
  • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu