中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » Fruit Processing Machine
Fruit Processing Machine
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030202113_958.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030202514_726.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030202529_650.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030202546_922.jpg
 • Mango destoner
 • Mango destoner
 • Mango destoner
 • Mango destoner

Mango destoner

Përshkrim:

Mango destoner është hulumtuar dhe dizajnuar nga kompania jonë në bazë të teknologjisë së përparuar jashtë vendit. Makinë tradicionale mango destoner në Kinë nuk mund të krijojë një efekt të mirë në ndarjen e gurit dhe lëkurën e mango. Por me anë të kërkimit dhe zhvillimit nga inxhinier tonë, tani guri dhe lëkura e mango do të ndahen në mënyrë të përkryer me tul me këtë makinë. Tul mango është transferuar në makinë purpling pas de-Stoner. De-Stoner ka karakteristikën e efikasitetit të lartë dhe kapacitet më të madh. Kjo është pajisje kryesor për fabrikë të përpunimit mango.

kapacitet: 5-10t / h

pushtet: 7.5kW-30KW

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

t Kapaciteti / h

kw fuqia

mm Dimensioni

GCDS-3

1-3

7.5

1200x900x1500

GCDS-5

5

18.5

1300x1100x1500

GCDS-10

10

30

1500x1400x1700

(1) Kina e re projektuar dhe Shitje Hot.

(2) çelik i pandryshkshëm, Efekti i lartë i destining.

(3) Të lehtë për instalimin dhe funksionimin.

(4) High Quality dhe çmim të fabrikës.

(5) Lartë Përpunimi Kapaciteti: 3-10ton / orë

(6) Duke punuar me linjë të prodhimit mund të punojnë më vete.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu