中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Lajme » Kompania News
Kompania News

Mexico Pineapple koncentrohen linjë prodhimi Project

kohë: 2018-07-16

Që nga fillimi tonë, Goldcheer ka konsideruar gjithmonë cilësinë e produktit si prioritet të lartë të zhvillimit kompani \ 's. Kjo është reflektuar thellë në konceptin e produktit të Gongcheng Machinery \ 's "Cilësia = jetësore tonë". produkte të mira jo vetëm duhet t'u përmbahet me rreptësi standardet e cilësisë, por gjithashtu duhet të prodhohen me kujdes.

kohët e fundit, Goldcheer dërguar të gjithë linjën e prodhimit pineapple koncentrohen për klientët meksikane. Midis tyre, linjë e tërë përfshin lundrues makinë larëse, furçë makinë larëse, sorting makinë, pineapple makinë lëkurë, pre-ngrohës, dorë e fundit, damixhanë, efekt thriple vakuum aparat avullimi, tub në tub sterlizer, kokë të dyfishtë mbushës aseptike dhe pajisje të tjera. cilësi të shkëlqyera mekanike dhe efikasitetin e qëndrueshme e prodhimit kanë lënë një përshtypje të mirë për klientët.

cilësisë së produkteve është themeli i një ndërmarrjeje \ 's mbijetesës. Goldcheer do të përmbahen në filozofinë e biznesit të kombinuar risi dhe cilësi. Në aspektin e menaxhimit të cilësisë së produktit, nga kërkimore të teknologjisë dhe zhvillimit, prodhimit për përdorim të konsumit, Ne jemi të angazhuar për të siguruar, mbajtur premtimet, standardizimin e operacioneve, dhe zhvillimin e ndërgjegjes. Ne jemi vazhdimisht duke siguruar konsumatorët me i pasur, të ndryshme, me cilësi të lartë dhe produkte të besueshme.

Na kontaktoni

  • Tel: +86-21-69518159
  • Fax: +86-21-39532060
  • Mobile: +8618221026068
  • Whatsapp: +8618221026068
  • WeChat: +8618221026068
  • Email: sales@gc-machinery.com
  • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu