中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » tank Stainless steel
tank Stainless steel
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031220244_168.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031221004_786.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031221228_530.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031221305_732.jpg
 • Përzierja Tank
 • Përzierja Tank
 • Përzierja Tank
 • Përzierja Tank

Përzierja Tank

Përshkrim:

Përzierja tank është përdorur si storage tank të lëngshme, rezervuar likuid përbërës, tank storage përkohshme dhe tank të lëngshme përzierja, etj.

Ideal në fusha të tilla si ushqime, produktet e qumështit, pije lëng frutash, farmaci, industria kimike dhe inxhinieri biologjike etj.

Konfigurimi i tank:

1. kapanxhë Quick hapur.

2. CIP pastrim top

3. Fluturojnë dhe rezistente insekteve mbuluar sanitare frymëmarrje.          

4. kllapa rregullueshme trekëndësh.

5. Materialet Dismountable kuvendi tub input.

6. termometër (Sipas kërkesave të konsumatorëve).

7. shkallë (Sipas kërkesave të konsumatorëve).

8. blender vertikale (lloj vozis ose tipit kornizë janë në dispozicion në qoftë se klientët kërkojnë).

9. Eddy-provë bord.

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

vëllim(L)

diametër të jashtëm(mm)

 lartësi(mm)

Izolimi trashësia(mm)

Diametri i gji / dalje

MT-0.5

500

800

2140

50

Ø38 / Ø51

MT-1

1000

1050

2380

50

Ø38 / Ø51

MT-1.5

1500

1180

2550

50

Ø38 / Ø51

MT -2

2000

1340

2760

50

Ø38 / Ø51

MT -2.5

2500

1420

2940

50

Ø38 / Ø51

MT -3

3000

1540

3050

50

Ø38 / Ø51

MT -4

4000

1650

3200

50

Ø38 / Ø51

MT -5

5000

1780

3250

50

Ø38 / Ø51

MT -6

6000

1900

3350

50

Ø38 / Ø51

MT -8

8000

2060

3800

60

Ø65 / Ø51

MT -10

10000

2300

4050

60

Ø65 / Ø51

MT -12

12000

2520

4450

60

Ø65 / Ø51

MT -15

15000

2540

4700

60

Ø65 / Ø51

(1) Miratimi strukturën e rezervuar të brendshëm dhe të jashtëm paketë- moshë, me materiale ruajtjen e nxehtësisë brenda.

(2) Materialet janë të gjitha çelik inox sanitare.

(3) Dizajni humanizuar struktura dhe lehtë për të vepruar.

(4) Zona Tranzicioni i murit të brendshëm në tank miraton hark për tranzicionin për të siguruar asnjë vizitor vdekur të kanalizimeve.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu