中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Lajme » Kompania News
Kompania News

New Market, Sfidat-Mango reja Pulp makinë për dorëzim indiane

kohë: 2017-04-22

Efikasiteti është arma e ndërmarrjes të marrë off, cilësia është reklama më e mirë e biznesit, Goldcheer mbështet këtë kulturë të shkëlqyer të korporatave, në vitet e fundit, ne zhvillimin e klientëve vendas aktive, edhe përpjekjet për të thelluar në tregun global, tani ne ka krijuar një reputacion të mirë në det Brenda dhe jashtë tregut, shitjet e kompanisë \ 's, prodhimin dhe shpërndarjen,  Tre treguesit kryesorë të fituar një sukses të mirë.

Kësaj radhe, kur Goldcheer zhvilluar tregun indian,ne kemi bërë një bashkëpunim thellësi me një kompani indiane, ne ofrojmë një seri të plotë të mango makinës salcë mbushje, makine nënshkrimin, rrip transportieri dhe pajisje të tjera. Menaxhimi shkencor i kompanisë \ 's departamenti i prodhimit, prodhimi aktive e punonjësve në të gjithë bordit, departamenti logjistike dhe sektori i prodhimit, departamenti i marketingut me të kuptuarit heshtur, janë të kontribuar në arsyen kryesore për këtë bashkëpunim. Në të ardhmen, makineri haraç do të bart frymën e luftimeve të vazhdueshme për kohën më të shkurtër të mundshme për të prodhuar produkte të kualitetit të lartë për të mbrojtur furnizimin e produkteve për të përmbushur kërkesat e tregut.

si  një prodhues të teknologjisë së lartë i performancës makineri të përpunimit të ushqimit. Kompania jonë nuk është vetëm profesional në mango makine të përpunimit tul, por gjithashtu e angazhuar për hartimin dhe zhvillimin e linjave të prodhimit për domate paste, fruta dhe perime lëng, pini çaj, pluhur fruta, qumësht, kos, qumesht pluhur, birrë pajisje fabrikë birre.


Na kontaktoni

  • Tel: +86-21-69518159
  • Fax: +86-21-39532060
  • Mobile: +8618221026068
  • Whatsapp: +8618221026068
  • WeChat: +8618221026068
  • Email: sales@gc-machinery.com
  • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu