中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » sterilizator
sterilizator
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031164451_169.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031164625_680.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031164635_176.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031164645_407.jpg
 • Plate UHT sterilizator
 • Plate UHT sterilizator
 • Plate UHT sterilizator
 • Plate UHT sterilizator

Plate UHT sterilizator

Përshkrim:

pjatë UHT sterilizator është përdorur kryesisht për sterilizimin e lëngjeve të frutave, pini çaj, qumësht, qumësht shije. Ajo mund gjithashtu të përdoret për mikrobe mbushje llojet paketimin e produkteve, të tilla si letër Tetra tulla, Tetra letër jastëk, pa mikrobe qese butë plastike, shishe aseptike PET. Makinë mund të përputhen me homogenizer, de-aerator për funksion të ndryshëm.

Kapaciteti mund të kontrollohet nga kontrollues të rrjedhës dhe homogenizer kur miratojë metodën e homogjenizimit të plotë-rrjedhës. efikasitetit shërim të ngrohjes është arritur në 90%, për shkak ngrohje dhe ftohje për materiale është bërë gjatë fazës së rimëkëmbjes ngrohjes.

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

kapacitet (t / h)

konsumi avull  (kg / h)

avull  presion(bar)

pushtet (kw)

dimension (l×w×orë)

peshë (kg)

1

120

6.0

2.8

1.6×1.4×2.0

950

2

240

6.0

3.0

1.6×1.4×2.0

980

3

360

6.0

3.7

1.8×1.6×2.0

2420

4

480

6.0

3.7

1.8×1.6×2.0

2570

5

600

6.0

3.7

1.8×1.7×2.0

2940

6

720

6.0

3.7

1.8×1.7×2.0

3300

8

960

6.0

4.4

2.5×2.0×2.0

3700

10

1200

6.0

7.0

3.0×2.0×2.2

4200

15

1800

6.0

8.0

4.5×2.0×2.0

4500

20

2400

6.0

11.0

4.5×2.0×2.2

5600

pjatë UHT sterilizator është i përshtatshëm për përpunim të nxehtë e ushqimeve të lëngshme dhe pije. Krahasuar me modelin tjetër, ajo ka karakteristikat e mëposhtme:

(1) Efikasitet të lartë të ngrohjes, mund të arrijnë të 90% e ngrohjes;

(2) me kosto të ulët të energjisë

(3) operacion i lehtë dhe mirëmbajtjen e thjeshtë

(4) me kosto të ulët për motorino

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu