中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » Fruit Processing Machine
Fruit Processing Machine
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030203413_212.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030203631_663.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030203643_788.jpg
 • /upfile / 2016/10/30 / 20161030203654_710.jpg
 • Para-ngrohës
 • Para-ngrohës
 • Para-ngrohës
 • Para-ngrohës

Para-ngrohës

Përshkrim:

Para-ngrohës është i zbatueshëm për para-ngrohjen e domates, qepë, spec djegës, luleshtrydhe, karrota ferrë dhe e cila ka qenë e shtypur në procedurën e mëparshme. Kjo është procedura e rëndësishme e garantuar cilësinë dhe ngjyra e produkteve.

kapacitet: 1-20t / h

lloj: Muti-tub

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

t Kapaciteti / h

kg e konsumit me avull

mm Dimensioni

GCDS-3

1-3

300

3900x800x1600

GCDS-5

5

700

3900x900x1600

GCDS-10

10

1400

3900x1200x1600

GCDS-15

15

2100

6000x1000x1600

GCDS-20

20

3200

6000x1200x1600

(1) Sistemi i kontrollit të temperaturës është automatik dhe lloji në internet. Temperatura e para ngrohjes është i kontrolluar nga rregullatori me avull valvul e cila është cilësi të lartë dhe stabilitet.

(2) Stabiliteti dhe struktura e fortë, teknologji të përsosur saldim dhe të përpunimit të sipërfaqes.

(3) Me cilësi të lartë çelik inox 304.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu