中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Lajme » Kompania News
Kompania News

Ekspozita shtatëmbëdhjetë Botëror i Ushqimit, hapi një horizont të ri të performancës makineri përpunimit të ushqimit

kohë: 2017-04-05

nga marsi 29 në 31, 2017, Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. ishte i ftuar për të marrë pjesë në Ekspozitën Botërore të Ushqimit në Uzbekistan. Në takimin, Goldcheer jo vetëm demonstruar plotësisht produktet më të mira dhe ekspertizën e tregut si udhëheqësit e industrisë ushqimore makineri të përpunimit, por edhe për të dëgjuar me kujdes për nevojat e konsumatorëve, dhe të përpiqemi për të ndërtuar konsumatorëve një të përsosur dhe të besueshme produkteve të personalizuar solution.Quality dhe shërbimi i shkëlqyer, kështu Goldcheer në Panairin Botëror të Ushqimit në konsolidimin e marrëdhënieve ekzistuese bashkëpunuese, por edhe për të shqyrtuar një numër të madh të konsumatorëve potencial, për të zhvilluar një treg më të gjerë dhe më të gjerë ka hedhur një bazë të mirë.

Depërtim në nevojat e konsumatorëve, nga emisioni këtë platformë profesionale për të treguar botës \ 's makineri të përparuara të ushqimit është Goldcheer \' s ndjekje përputhje. Për ekspozitën, Goldcheer përgatitur një teknologji të pjekur e të gjithë linjën e projekteve gardian pajisjeve, si: salcë domate pajisje linjë e tërë, frutash dhe lëng perimesh linjë pajisjet, pije çaj e tërë pajisjet e linjës, pluhur fruta (pluhur domate, pluhur mango) , Qumështi pajisje linjë pluhur, si dhe për hotel dhe birrë bar të pajisjeve të vogla pirja e.

Me urtësi dhe ëndrrat, duke qëndruar në pararojë të industrisë. Goldcheer tregoi ato në të njëjtën kohë, nuk harroni të mësuar nga teknologji të përparuar të huaj dhe konceptet e projektimit, dhe të përpiqen për të sjellë klientëve produktet më të mirë. Pozitive dhe me iniciativë, të etur për risi, për shkak të ndjekje dhe më gjerë, për shkak të çuar përpara dhe përpara, Goldcheer për prosperitetin e industrisë makineri e ushqimit dhe zhvillimit të blloqeve të ndërtimit!

Na kontaktoni

  • Tel: +86-21-69518159
  • Fax: +86-21-39532060
  • Mobile: +8618221026068
  • Whatsapp: +8618221026068
  • WeChat: +8618221026068
  • Email: sales@gc-machinery.com
  • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu