中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » Spray tharëse
Spray tharëse
 • /IMG / small-laborator-spray-dryer.jpg
 • /upfile / 2017/07/27 / 20170727150920_690.jpg
 • /upfile / 2017/07/27 / 20170727150941_785.jpg
 • /upfile / 2017/07/27 / 20170727151000_751.jpg
 • Lab vogël Spray tharëse
 • Lab vogël Spray tharëse
 • Lab vogël Spray tharëse
 • Lab vogël Spray tharëse

Lab vogël Spray tharëse

Përshkrim:

tharëse vogël llak laborator është përdorur kryesisht në universitete, institutet kërkimore dhe ushqimore dhe industrinë farmaceutike laboratorike prodhimin e grimcave gjurmë e pluhur, për të gjitha zgjidhjet të tilla si emulsione, suspensioneve me broad-spektrit aplikimin.

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

ujë evaporating kapacitetit

1500-2000ml / h

Air temperatura gji

30~ 400

Air temperatura prizë

30~ 200

Produktet Max gji kapacitetin

5000ml / h

Produktet min gji

50ml 

Total pushtet

3.8kW / 220V

fuqia ventilator

0.6kw  Kapaciteti max:5.6m³/min max presion 1020Pa

Madhësia e makinës

1380mmx770mmx590mm

(1)kontroll manual dhe automatike të kontrollit

(2)Makinë është me disoperation funksion mbrojtjen, makinë do automatike kujtoj operatorin në rast se operatori bëjë operacion të gabuar në ventilator dhe kaloni ngrohës.

(3)Madhësia hundë llak: 0.5mm / 0.7mm / 0.75mm / 1.0mm / 1.5mm / 2.0mm klienti mund të zgjidhni një të përshtatshme në përputhje me rrethanat

(4)Me llak pajisje hundë pastrimit, nëse hundë llak është e bllokuar, ajo do të jetë i pastër automatikisht, frekuenca mund të rregullohen.

(5)material: çelik i pandryshkshëm 304, spërkatje, tharje, Pajisja mbledhur fuqi është bërë prej qelqi me cilësi të lartë.

(6)Me vaj kompresor të lirë e ajrit dhe storage tank ajrit

(7)Funksioni vendosjen Koha, Operatori mund të vendosni makinës kohë pune, nuk ka operator nevojë, makinë do të ndalet kur koha vendosjen mbi.

(8)ventilator ndaluar automatikisht. kur temp hyrje të ajrit. eshte me pak se 30 c, ventilator ndaluar automatikisht, Nuk ka nevojë të kthehet manual off ventilator.

(9)ajror kompresor 0.2kw, presion duke punuar 2 ~ 3bar 

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu