中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Lajme » Kompania News
Kompania News

Tregu Azia Juglindore -- Goldcheer Join këtë treg

kohë: 2017-09-05

Tregu i Azisë Juglindore ka gati 600 milion popullsia, ekuivalente me gjysmën e Kinës, tregu ka potencial të madh. Me rritjen e nivelit të pasurisë në vendet e mëdha, konsumi i të gjithë tregun është gjithashtu në rritje. Një nga derivateve tropikale kokosit kulture gjithnjë e më shumë, aplikimi i kërkesës së saj makinerive paketimit është gjithashtu gjithnjë e më e fortë.   

kohët e fundit, Goldcheer ofron klientëve Filipine me ujë të koncentruar kokosit për të vetme-kreu mikrobe mbushje makinë, për të siguruar konsumatorët për të dorëzuar të cilësisë dhe sasisë së produkteve dhe pajisjeve, marrëveshjet Goldcheer koordinimit qendra e prodhimit, Mbrojtja e rregullt të detyrave të prodhimit.   

Në vitet e fundit, makineri Goldcheer me ndikim markë, cilësi të shkëlqyera dhe të shërbimeve gjithëpërfshirëse, Suksesi i fituar në treg sigurisht, në tregjet rajonale kanë arritur performancë të mirë të shitjes. Goldcheer është me një ndjenjë të fortë të përgjegjësisë dhe misionit të praktikojnë përkushtimin për klientët, dhe të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e produktit në të njëjtën kohë, përpiqen për të praktikuar për konsumatorët për të siguruar misionit të personalizuar të shërbimit makineri e ushqimit. 

Në të njëjtën kohë, si një kompani në industrinë e makineri e ushqimit ka përvojë të gjerë, haraç për të siguruar lëng kokosit, uje kokosi, qumësht pluhur kokosit dhe projekte të tjera linja gardian.

Na kontaktoni

  • Tel: +86-21-69518159
  • Fax: +86-21-39532060
  • Mobile: +8618221026068
  • Whatsapp: +8618221026068
  • WeChat: +8618221026068
  • Email: sales@gc-machinery.com
  • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu