中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Rast
Rast

SPRAY LLOJI përgjigje PROJECT në Indian

kohë: 2017-12-06

kohët e fundit, një të përbashkët të aksioneve kompani e madhe indiane të ushqimit edhe një herë një kontribut për të blerë Spray tipit përgënjeshtroj, e cila është pas blerjes së linjës të prodhimit salcë mango në prill pas haraç për një besim.


Cilësia është garancia e parë, duke u fokusuar në cilësinë e pajisjeve është Goldcheer ka insistuar gjithmonë parimin e zhvillimit, cilësi reputacioni Tregu hedh, për të përmirësuar nevojat e shërbimit të klientit, dhe nga pika e konsumatorit të parë, për të siguruar klientët me zgjidhje më të besueshme të personalizuar.

Rast

Na kontaktoni

  • Tel: +86-21-69518159
  • Fax: +86-21-39532060
  • Mobile: +8618221026068
  • Whatsapp: +8618221026068
  • WeChat: +8618221026068
  • Email: sales@gc-machinery.com
  • Adresë: No.73 Dongpu Road, East Industry Park, Ningbo City, Provinca Zhejiang, Kinë
Menu