中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Lajme » Kompania News
Kompania News

Lëng frutash Linja Prodhimi Për Oman dorëzimit Again

kohë: 2017-03-12

Goldcheer përfunduar Fruit Line Juice prodhimit për klientët Oman në kohë. Kjo është hera e dytë që ata zgjedhin Goldcheer. Ata të zgjedhin Kapaciteti i përpunimit 2 ton / Prodhimi ore linjë.

 

Linja përfshin gjiri makinë,Sistemi Përzierja,homogenizer,De-aerator,UHT sterilizator ,PET mbushjen makine / kuti kartoni mbushje automatike,shishe sterilizator kundërt,ftohjes tunel,makinë tharje dhe Data printer .

 

Si një prodhues të teknologjisë së lartë të performancës përpunimin e ushqimit machiner, Ne jemi të angazhuar për hartimin dhe zhvillimin e linjave të prodhimit për domate paste, fruta dhe perime lëng, pini çaj, pluhur fruta, qumësht, kos, qumesht pluhur, birrë pajisje fabrikë birre.

 

Ne gjithashtu  ofroj kuptueshme ana-kyç zgjidhje, qepur pajisur me specifikimet e klientit-side!Na kontaktoni

  • Tel: +86-21-69518159
  • Fax: +86-21-39532060
  • Mobile: +8618221026068
  • Whatsapp: +8618221026068
  • WeChat: +8618221026068
  • Email: sales@gc-machinery.com
  • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu