中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » sterilizator
sterilizator
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031170540_702.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031170912_337.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031170947_169.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031170957_347.jpg
 • Tube në tub sterilizator
 • Tube në tub sterilizator
 • Tube në tub sterilizator
 • Tube në tub sterilizator

Tube në tub sterilizator

Përshkrim:

sterilizator është e përbërë nga tubi SLEEVING katër shtresë ose multi-tub. exchanger ngrohjes; ndryshim shpejtësi stepless përcjellë pompë, mbajtës, fuçi të mbyllura ujë, superheating gjenerator ujit, kornizë, kontrollues etj.

Përfshin pjesën ngrohje, sterilizues seksion dhe ftohjen seksion. Grupi Tube ka tiparet e strukturë të thjeshtë dhe të rezistencës të vogël.

Me fllanxhë izolon mbrojtjen e ajrit, automatike dhe pneumatik, prodhimi dhe zbaticë kontrollohet nga valvulat nëpërmjet rezistenca termike dhe PLC. Kapaciteti dhe të heqë e pompë pastrimit është më e madhe se sa produkte të ngjashme. Nuk ka pajisje diversion për të rritur efektin transferimin e nxehtësisë dhe gjithashtu mund të shmangur shkallë brenda tub

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

kapacitet

Kg / h

Produkte prizë temp.

pushtet

kw

avull

Konsumi

kg / h

ujë

Konsumi 20 ℃ kg / h

Kompresuar kg konsumit ajror / h

GC-SJ-1

1000

32-45

14.1

150

5000

0.1

GC-SJ-2

2000

32-45

19.2

300

10000

0.1

GC-SJ-3

3000

32-45

33

450

15000

0.3

GC-SJ-6

6000

32-45

64.5

900

42000

0.3

GC-SJ-8

8000

32-45

80.5

1200

56000

0.4

GC-SJ-10

10000

32-45

110

1500

70000

0.5

GC-SJ-12

12000

32-45

132

1800

84000

0.5

(1) Nuk është superheating ujë dhe ftohje kanal me ujë gjatë pastrimit të cilat mund të shmangur shkallë.

(2) Miratimin metodën e superheating ngrohjen e ujit për të përmirësuar efektin e nxehtësisë.  

(3) sistem automatik PLC, multi-fazë regjistrues për të regjistruar temperatura të rëndësishëm.

(4) Superheating pajisjen e ujit

(5) Qarkullimi Hot uji kalon pompë centrifugale

(6) Temperaturë sistem automatike

pajisja CIP

(7) sodë kaustike dhe rezervuar ushqyerit acid,

pompë centrifugale është përdorur për qarkullimin e pastrimit pijeve.

Konvertimit të frekuencave është për të kontrolluar temperaturën ftohjes e materialit.

(8) valvula me avull Spriax Scarco, SIEMENS dhe Omron komponentet elektrike, monitoruar PLC mund të tregojnë çdo parametër të drejtpërdrejtë për të inspektuar atë në kohë të lehtë dhe për të garantuar stabilitetin e running.

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu