中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Produkte » sterilizator
sterilizator
 • /img / tunnel_sterilizer_and_cooler.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031172234_184.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031172248_915.jpg
 • /upfile / 2016/10/31 / 20161031172310_670.jpg
 • Tunnel sterilizator dhe pije freskuese
 • Tunnel sterilizator dhe pije freskuese
 • Tunnel sterilizator dhe pije freskuese
 • Tunnel sterilizator dhe pije freskuese

Tunnel sterilizator dhe pije freskuese

Përshkrim:

Tunelit sterilizator dhe pije freskuese është përdorur për sterilizimin e kontejnerëve mbushur përfshirë kanaçe, shishe qelqi, etj. makinë është bërë prej çeliku inox 304. ajo është e përbërë prej transferimit kruajtëse, trupi makinë, sistemi i tubacioneve, Kabineti kontrollues të energjisë elektrike. Produktet mund të transferohet në pozicionin e vuri me zinxhir rul . Koha Sterilizimi mund të rregullohet duke ndryshuar shpejtësinë dhënës rradhës. 

Na kontaktoni >>

 • Parametri teknike
 • karakteristikë

model

SYSJ-120

SYSJ-150

PLSJ-180

PLSJ-200

PLSJ-250

Max sterilizimi temp.

98℃

98℃

98℃

98℃

98℃

Gjatësia e sterilizimit, pre-ftohjes dhe zone ftohja

4m, 1.5m, 1m

5m, 1.7m, 1.2m

6m, 1.9m, 1.2m

7m, 1.9m, 1.2m

11m, 2.8m, 1.6m

Gjerësia e brezit

1200mm

1500mm

1800mm

2000mm

2500mm

Shpejtësia e rrip

110-533mm / min

110-533mm / min

110-533mm / min

110-533mm / min

110-533mm / min

pushtet

7.5kw

10.55kw

11.35kw

12.55kw

13.85kw

pesha e makinës

3200kg

3700kg

4200kg

4700kg

7800kg

dimension

7660×1880×1840

9060×2180×1840

10260×2480×1840

11260×2680×1840

16760×3180×1840

(1) Tunelit sterilizator dhe pije freskuese miraton ciklit ujë të ngrohtë për të bëj shterp, Cikli i ujit të ngrohtë për të para-ftohtë dhe ftohje me ujë të ftohtë. zhurmë të ulët, kontrollit të sakta të temperaturës, Ora sterilizimi është e rregullueshme, sterilizimi kontrollit të temperaturës automatikisht. Kjo është bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë, markë me famë botërore Intralox e polypropylene rrip rrjetë, gradës së lartë hundë, Japonia dhe Gjermania komponentet elektrike, cilësi makinë mund të jenë të krahasueshme me pajisjet e importuara.

(2) ngrohje të shpejtë dhe ftohje me shpejtësi për të arritur sterilizim.

(3) uji mund të riciklohen dhe të përdoren për sterilizimin e ardhshme, shërim termike e konsumit të lartë të energjisë.

(4) klasën e lartë e automatizimit, automatike me PLC ekran touch kontrollit.

(5) ngrohje multi-faza e ftohjes, mund të përshtatet për një shumëllojshmëri të materialeve, kërkesat e procesit të sterilizimit të ndryshme, të cilat mund të ruajë 10 llojet e parametrave të procesit sterilizimi;

(6) pjesë në kontakt me materialet e përdorura janë çelik inox pajisje të përmbushur kërkesat e kualitetit të lartë higjienën e ushqimit. 

Contact Us

Na kontaktoni

 • Tel: +86-21-69518159
 • Fax: +86-21-39532060
 • Mobile: +8618221026068
 • Whatsapp: +8618221026068
 • WeChat: +8618221026068
 • Email: sales@gc-machinery.com
 • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu