中文版
Goldcheer Machinery Shanghai Co., Ltd. flamur
shtëpi » Lajme » Kompania News
Kompania News

Përdorni cilësinë për të krijuar bukurinë e Made në Kinë

kohë: 2017-12-25

zhvillimi risi të shtyrë, cilësi të fituar treg. Në shumë vite të konkurrencës në industrinë ushqimore makineri, makineri goldcheer Shanghai gjithmonë t'i përmbahen industrinë kryesore, të ecur përpara me risi si udhëzues, me cilësi si përkushtimin themelor për teknologji të shkëlqyer të prodhimit dhe të lartë fund përmirësimin e cilësisë së produktit, nga desgin të pas-shitjes shërbimi, Nga prodhimi për instalimin dhe komisioneve, vënien e një bazë të fortë, ndryshimi i vazhdueshëm cilësor, nga brenda jashtë, nga pamja dhe efektivitetin në treg, Shitjet e tregoi cilësinë haraç.

kohët e fundit, Goldcheer Machinery përfunduar një double-layer sterilizimi dush me ujë dhe makinë frigorifer për pajisje Izraelit customers.This është projektuar nga fabrika tonë duke iu referuar teknologjinë më të përparuar në botë procesit. Ajo është paraqitur me funksione të tilla si funksion automatik running, Aftësia e vazhdueshëm të punës, efekt të mirë sterilizues.

Si përfaqësues të industrisë së makinerive ushqimore,makineri Goldcheer do të mbajtur lëvizur përpara, për të sjellë konsumatorëve produkte të mira dhe shërbim më të mirë në ardhjen. days.determined,

Na kontaktoni

  • Tel: +86-21-69518159
  • Fax: +86-21-39532060
  • Mobile: +8618221026068
  • Whatsapp: +8618221026068
  • WeChat: +8618221026068
  • Email: sales@gc-machinery.com
  • Adresë: No.2 Bund Road, Jiuhua Industry Park, Nantong qytetit, Jiangsu Province, Kinë
Menu